19.09.2009 00:51

HC Klobucké Laviny - Thirsty Team      2 : 8

Branky : L.Sokola, J.Ritter

Průběh zápasu :

Ve 2. kole Valašské ligy jsme narazili na velice kombinačně vyspělý a nám dobře známý Thirsty Team. Začátek utkání naznačil, že by se mohl hrát vyrovnaný hokej. První tlak štítenských borců jsme díky skvěle chytajícímu Jarinovi Švachovi přečkali bez inkasované branky. Žel hra dopředu nám moc nešla, dělalo nám problémy si 2x po sobě nahrát a nějak jsme se nemohli dostat do herní pohody. Toho dokonale takticky připravení hosté využili, když během první třetiny šli po zásluze do tříbrankového vedení. Po přestávce jsme opět zaspali úvod a prakticky hned po zahájení 2.třetiny jsme opět inkasovali. Brankář hostí Bartoš se do té doby ani nezapotil a mohl jen přihlížet, jak se jeho spoluhráči útok za útokem probíjejí naší bezmocnou obranou. Až za hrozivého stavu 7:0 v náš neprospěch se o čestný úspěch lavin zasloužil navrátilec do sestavy L.Sokola zvaný Doktor, kdy z poza hráče krásnou střelou překonal zamrzlého Bartoše. Thirsty team opět předváděl pěkné kombinační akce, ale ujala se pouze jedna z mnoha brankových příležitostí. Tečku za našim špatným výkonem udělal J.Ritter, který proměnil samostatný nájezd. Tato odplata za porážku v semifinále memoriálu Pavla Hořáka se Thirsty teamu dokonale povedla. Doufáme, že se z této prohry ponaučíme a v dalším ožehavém derby s nevyspytatelnou Potečí předvedeme daleko lepší výkon.