HC Klobucké Laviny - HC Tryon Brumov 11:5

HC Klobucké Laviny - HC Tryon Brumov   11:5

Branky : J.Ritter 4, M.Šuchma 3, Z.Michalec, F.Babulík, T.Slovák, P.Fojtů

Sestava : J.Švach - F.Šimšálek, M.Ptáček, V.Šuchma, P.Fojtů - J.Ritter, F.Babulík, Z.Michalec, M.Šuchma, R.Rak, T.Slovák

Průběh utkání :

Zápas se nesl v duchu oslav narozenin Tondy Slováka, který den před zápasem oslavil 37. narozeniny. Takže kabinou tekla bílá energetická tekutina proudem. Zápasu přihlížela i solidní návštěva, která byla zvědava, jak si poradíme s Tryonem. Věděli jsme, že nemůžeme soupeře nijak podceňovat, zápas od zápasu podává Tryon stále lepší výkony. První třetina, ale našim kalkulacím vůbec nenasvědčovala. Soupeř hrál důrazně, byl u mnoha puků dřív a hlavně dokázali své akce zakončovat narozdíl od nás. Proto se dostal soupeř do zaslouženého dvoubrankového vedení. Naše hra v první třetině nestála za nic, žádné střely na bránu, slabá obranná činnost, proto 0:2 po 20 minutách. Do druhé třetiny jsme udělali jednu změnu a ta jako by nás probudila ze spánku. Hned v úvodu dokázal individuálně snížit Z.Michalec a vzápětí vyslal svůj nechytatelný projektyl Franra Babulík a bylo rázem srovnáno. O vedení se zasloužil J.Ritter, který přinesl na naše hokejky klid. Naše hra se postupně zlepšovala, i protože jsme měli na střídačce po boku nehrajícího trenéra Trčoně taky štítenského stratéga R.K., který spíše více uléval než radil...To se odrazilo i na výkonu všech hráčů. Svůj gólový příspěvek přidala i druhá lajna zásluhou oslavence Tondy Slováka. Jára Švach navíc zamkl svoji branku a tasil jeden skvělý zákrok za druhým. Drhá třetina tak přinesla otočení skóre z 0:2 na 4:2. Ve třetí třetině naše sebevědomí s každou minutou rostlo. J.Ritter se ukázal jako ostřílený mazák, když opět našel skulinu mezi betony brankaře hostí. Tryon se nevzdával a dokázal zkorigovat na 5:3. Svůj hatrick dovršil J.Ritter ukázkovým blafákem. Soupeř se doupouštěl mnoha chyb, které jsme dokázali potrestat. P.Fojtů individuální akcí překvapil přízemní polostřelou gólmana Tryonu. Dva góly soupeř nabídl Michalu Šuchmovi, který jen dopravil pul do prázdné klece. J.Ritter a M.Šuchma nakonec ještě přidali po jedné brance. V poslední minutě jsme si ještě nechali dát dva góly, a tak strhující utkání skončilo zaslouženou výhrou 11:5. Po utkání jsme obdrželi odměnu ve formě řízků, tímto bych chtěl za klub poděkovat paní Slovákové, byly výborné...Na pozdní tiskové konferenci Pod borošínem jsme ještě jednou rozebrali celý průbeh utkání. Dalším soupeřem našeho týmu bude HC Lidečko a tímto Vás chci pozvat na tento zápas, který se odehraje v pátek 20.11. v 20:15 v Brumově.