HC Klobucké Laviny - HC Tara Nedašov 4:9

HC Klobucké Laviny - HC Tara Nedašov   4 : 9

Branky :   Z.Michalec 2x, J.Ritter 2x

Sestava :   J.Švach - R.Daniel, F.Šimšálek, M.Ptáček, P.Fojtů - Z.Michalec, J.Ritter, D.Kovalčík, M.Šuchma, T.Slovák, F.Babulík, R.Rak

Průběh utkání :

Do tradičního derby jsme nastupovali hned s několika změnami v sestavě. Výbornou kulisu vytvořili fanoušci hostujícího Nedašova, kterých byla na stadionu drtivá většina. V první třetině byla hra hodně vyrovnaná, hrálo se nahoru dolů. Bohužel naším problémem č.1 je impotentní koncovka, s níž jsme se potýkali i v tomto utkání. Trpělivý soupeř čekal na své šance a narozdíl od nás je byl schopen proměnit. Zásluhou první lajny jsme však dokázali držet se soupeřem krok. Prosazoval se Zdeňa Michalec a Josef Ritter, kteří si nakonec připsali po dvou brankách. I ve druhé třetině jsme byli schopni ještě s nedašovjany bruslit, dokonce jsme ubránili dlouho trvající přesilovku 5 na 3. Jenomže naše střelecká nemohoucnost nás stále srážela k zemi. Soupeř nás ve třetí třetině přehrál hlavně fyzicky a svým důrazem před brankou. Konečný stav 4:9 je trošku krutý, ale spravedlivý. Po dlouhé době se opět konala tisková konference Pod Borošínem, kde se podávaly místní speciality, které byly dostatečnou náplastí na tuto prohru.