HC Klobucké Laviny - HC Poteč   2:5

Branky :   R.Rak, R.Daniel

Sestava :   J.Švach - F.Šimšálek, M.Ptáček, P.Fojtů, T.Trčka - M.Šuchma, R.Rak, T.Slovák, Z.Michalec, J.Ritter, R.Daniel

Průběh zápasu :

Hned v prvním zápase play off jsme narazili na silného protivníka, a to HC Poteč. Ti byli odhodlaní nám minulou porážku vrátit i s úroky, podle toho také vydala potečská sestava. My vstupuje do play off s vědomím, že nemáme co ztratit, ale nikomu nic zadarmo samozřejmě nedáme. První třetina začala ve svižném tempu. Zatímco nás potečené od samého začátku začali obléhat, my jsme udeřili překvapivě jako první. O vedoucí branku se postaral "všudebyl" Radek Daniel, který byl ve správný moment na správném místě. Vedení nám však nevydrželo dlouho, když i potečané využili jednu z jejich mnoha šancí. První třetina tak skončila nerozhodně 1:1. Ve druhé třetině se obraz hry moc nezměnil, zatímco my jsme postrádali důraz a rychlost na ledě, soupeři evidentně tyto věco nechyběly a dostali se po zásluze do vedení. Své vedení ještě navýšili o další dva góly. Po druhé třetině již bylo rozhodnuto o vítězi zápasu. Naši střelkeckou mizerii potvrdil neproměněný nájezd. V poslední třetině se hrál divácky nepohledný hokej. Po celý zápas nás držel v bráně Jára Švach, který na soupeře vytahoval jeden lepší zákrok než druhý. Nakonec se HC Poteč podařilo přidat ještě dvě branky, z nichž jednu do vlastní sítě. Zápas skončil spravedlivou výhrou Poteče. Měli bysme rychle zapomenout na mdlý výkon v tomto utkání a načerpat nové síly na další utkání. To odehrajeme 18.12. od 22 h. s mužstvem AHC Slavičín, tímto zvu všechny příznivce ledního hokeje na tento zápas.