HC Klobucké Laviny - HC Korytná   6:8

Branky :   T.Slovák 2, M.Šuchma 2, Z.Michalec, R.Daniel

Sestava :   J.Švach - F.Šimšálek, P.Fojtů, T.Trčka - Z.Michalec, M.Šuchma, T.Slovák, R.Rak, R.Daniel, V.Šuchma

Průběh zápasu :

Po namáhavém dni na Mikulášském jarmeku se od nás žádné velké výkony rozhodně nečekaly. Jelikož jsme měli o motivaci postaráno již před zápasem, mnozí z nás vzali přípravu až tak vážně, že jim velmi koncentrované jointové nápoje zabránily vůbec se zápasu zůčastnit. Soupeře jsme měli v podstatě dva, a to HC Korytná a nás samotné. Borci z Korytné pokud chtěli pomýšlet na play off skupiny A, tak museli zvítězit o co největší brankový rozdíl. Podle toho taky vypadala první třetina, kdy nás soupeř zamkl v našem obranném pásmu a téměř celou třetinu nás v něm trápil. Z tohoto sevření naštěstí padly jen dvě branky. S postupem času začalo pomalu vyprchat z některých jointové poživení a druhá třetina, již nebyla tak jednoznačnou záležitostí. Což dokumentoval Michal Šuchma, který dokázal během jednoho střídání dokonce vyrovnat. Soupeř byl aktivní celý zápas a dokázal vždy zareagovat a naklonit si pomyslné misky vah na svoji stranu. Bojovnost, důraz a vychytralost nám v tomto zápase nechyběla a vždy jsme dokázali se soupeřem srovnat krok. Další dvě branky vsítil Tonda Slovák po krásných kombinačních akcích. V třetí třetině se již projevila únava z náročného dnu, a tak se soupeř dostal do dvoubrankového vedení, které si udržoval i po trefě Zdeňka Michalce. Radek Daniel celý zápas dřel jako mezek a odměnou mu za to byl mazácky provedený a hlavně proměněný nájezd. Celému mužstvo si zaslouží pochvalu za statečný výkon,a za výsledek 6:8 se nemusíme vůbec stydět. Tímto zápasem jsme ukončili základní část VLLH, ve které jsme skončili v horní polovině tabulky a budeme vyhlížet nejbližšího soupeře pro play off. Děkujeme fanouškům za dosavadní podporu a věříme, že v bitvách play off se jejich řady ještě rozrostou.