HC Klobucké Laviny - HC Ice Storm Slavičín 1:10

HC Klobucké Laviny - HC Ice Storm Slavičín   1 : 10

Branky : Z.Michalec

Sestava :   J.Mana - F.Šimšálek, P.Fojtů, T.Trčka, L.Sokola - J.Ritter, Z.Michalec, R.Daniel, M.Šuchma, F.Babulík, T.Slovák

Průběh utkání :

V pátek jsme utkali s největším favoritem soutěže. Tentokrát jsme předzápasovou přípravu nepodcenili a zdravě jsme se nabudili na těžký zápas. I proto jsme soupeře zaskočili hned první střelou na bránu, kdy Zdeňa Michalec vyzkoušel pozornost brankaře střelou od modré, která vymetla pavučiny v bráně. Bohužel nám toto vedení dlouho nevydrželo, kdy postupně slavičané otočili vývoj první třetiny, která nakonec skončila 3:1. Byla to z naší strany nevyrovnanější část utkání.  Se soupeřem jsme se jak po stránce herní, tak i fyzické nemohli rovnat. Jedině naší bojovností jsme mohli čelit ledovým bleskům ze Slavičína, ta nám sice nechyběla, ale často jsme se dopouštěli faulů, které soupeř především v druhé třetině dokázal potrestat. V bráně nastoupil mladý Josef Mana, který tak plnohodnotně nahradil Járu Švacha. Svými skvělými zákroky se snažil zpomalit soupeřův brankostroj, který se nakonec zastavil na deseti brankách. Zápas tak pro nás skončil ještě milosrdným výsledkem 10:1. Na pozápasové tiskové konferenci Pod borem jsme se shodli, že pro výsledek jsme udělali maximum, soupeř nám ukázal, jak se hraje hokej na vyšší úrovni. Příští zápas odehrajeme opět v 22 hodin v sobotu 14.11. Zveme fanoušky, aby nás přišli podpořit.