HC Klobucké Laviny - AHC Slavičín   5:4

Branky :   Z.Michalec 2, T.Slovák 2, V.Šuchma

Sestava :   J.Švach - L.Sokola, F.Šimšálek, M.Ptáček, P.Fojtů - Z.Michalec, J.Ritter, L.Plšek, V.Šuchma, R.Daniel, T.Slovák

Průběh utkání :

Na své první vítěžství jsme museli čekat celé tři měsíce. Tento bodový půst jsme ukončili netradičně v úterý, kdy jsme hráli dohrávku s tradičním soupeřem AHC Slavičín. Do zápasu po dlouhé době zasáhl také starší z rodu Šuchmů a přinesl druhému útoku klid na hokejky. Zápas jsme začali velmi dobře, když jsme se ujali dvojbrankového vedení zásluhou Zdeňka Michalece a Tondy Slováka. Zápas jsme aspoň první třetinu měli pod kontrolou. Soupeř se nechtěl jen tak vzdát a dokázal využít našich zaváhání ve druhé třetině, do opětovného vedení nás poslal navrátilec Václav Šuchma. Bohužel soupeř nejenže dokázal vyrovnat, ale dostal se poprvné v zápase do vedení 3:4. Ve třetí třetině se hrál bojovný hokej, protože pro oba celky by případné vítězství bylo velmi cenné. Zdeněk Michalec svojí typickou akcí dokázal vyrovnat. Když už to vypadalo na dělbu bodů, rozhodla naše taktika a na ledě jsme měli to nejlepší a střelec posledních zápasů Tonda Slovák rozhodl zápas v náš prospěch. Po dlouhé době se k nám přiklonilo štěstí a konečně jsme si mohli vychutnat pocit vítězství.