HC Klobucké Laviny - AHC Slavičín   3 : 4

Branky :   Z.Michalec 3

Sestava :   J.Švach - F.Šimšálek, M.Ptáček, V.Šuchma, P.Šenkeřík - M.Šuchma, T.Slovák, Z.Michalec, R.Daniel, J.Ritter, R.Rak

Průběh utkání :

V 2. utkání playoff VLLH jsme narazili na tradičního rivala ze Slavičína, na celek AHC. Před zápasem jsme měli problémy ze sestavou, a tak se v naší sestavě objevil Peťa Šenkeřík z Valašských Příkaz. Zápas pro nás začal velmi nešťastně, když první nahození od soupeře na naši bránu skončilo v naší síti. Hrál se spíše upracovaný, bojovný hokej. My jsme se k ničemu nebezbečnému v první třetině bohužel nedostali, a tak hned v úvodu druhé třetiny udeřil soupeř podruhé, opět po nedůrazném napadání ve vlastní třetiny. Důraz a přesná rozehrávka je to, co nám v posledních zápasech schází...Oprať zápasu si vzal jako správný střelec do svých rukou Zdeňa Michalec, kdy hned třemi přesnými střelami naklonil misky vah na naši stranu. Jenomže dobře hrající slavičiňané opět byli důrazní před naší brankou a zaslouženě vyrovnali. Když už se zdálo, že mužstva se rozejdou smírně, tak AHC přidalo vítěznou trefu, na kterou už jsme nestihli reagovat. Prohra byla smolná, ale soupeř byl v zápase hokejovější a my jsme nevyužili těch málo šancí, do kterých jsme se pracně dostávali...Ale jedeme dál, příště hostíme protivníka z druhé strany Královce celek HC Tara Nedašov. Zápas se odehraje až 9.1.2010 od 22:00, tak doufáme v hojnou účast fanoušků.