HC Klobucké Laviny - HC Lidečko   4:2

Branky :   M.Šuchma, J.Ritter, M.Ptáček, R.Daniel

Sestava :   J.Švach - F.Šimšálek, M.Ptáček, P.Fojtů, L.Sokola - J.Ritter, Z.Michalec, R.Daniel, M.Šuchma, V.Šuchma, M.Beňo

Průběh utkání :

V dalším zápase jsme se střetli s HC Lidečko. V kabině jsme mohli přivítat novou posilu týmu, kterou je Marcel Beňo. Tak jsme mohli s ''mírně'' omlazeným kádrem nastoupit k dalšímu vypjatému zápasu. Hra obou mužstev vycházela ze zabezpečené obrany, čemuž odpovídal výsledek prní třetiny. Největší zásluhu na nerozhodném výsledku měl Jára Švach, který vklidu pokrýval všechny nebezpečné střely soupeře. Hra směrem dopředu nám moc nešla, hostujícího gólmana jsme neohrozili jedinou vážnější střelou. V druhé třetině se naše hra trochu zlepšila, především směrem dopředu. O důležitou první branku utkání se postaral Michal Šuchma, který v úniku našel volné místečko u vzdálenější tyčky. Druhá třetina skončila stavem 1:0 pro Laviny. Až ve třetí třetině se začal hrát svižný hokej. Do dvougólového vedení nás poslal střelec těchto dní Jožka Ritter, který uplatnil svůj důraz před brankou. Lidečko se nechtělo jen tak snadno vzdát a konečně zužitkovali jednu ze svých mnoha šancí. Zvýšení tréninkového procesu se u nás odrazilo především ve hře v početní výhodě, kdy jsme se po dobré kombinaci dostali k zakončení a Milan Ptáček tak od modré nedal šanci gólmanovi Lidečka. Dvoubrankové vedení nám vydrželo jen pár sekund, kdy jsme ještě byli v eufórii ze vstřelené branky, zapoměli jsme tak důrazně bránit a soupeř snížil na 3:2 pro Laviny. Definitivní klid na naše hokejky přinesl až Radek Daniel, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži v brankovišti a dopravil puk do brány. Zápasu by nejspíš slušela remíza, protože jsme nějak výrazně borce z Lidečka herně nepřevýšili, ale měli jsme nepřekonatelného Járu v bráně a také obrana se hodně činila. Na následné tiskové konferenci Pod borem jsme pokřtili nové klubové kšiltovky a také jsme se předběžně domluvili na zabijačkové formě zakončení. V dalším utkání nás čeká domácí celek HC Brumov-Bylnice, v tomto utkání můžeme jen překvapit, takže se těšíme na Vaši diváckou podporu. Zápas se odehraje v pátek 27.11. od 22:00.