HC Klobucké Laviny - AHC Slavičín   3 : 7

Branky :   P.Fojtů, J.Ritter, Z.Michalec

Sestava :   J.Švach - F.Šimšálek, M.Ptáček, T.Trčka, P.Fojtů - Z.Michalec, T.Slovák, R.Daniel, M.Šuchma, J.Ritter, R.Rak

Průběh utkání :

Ještě před zápasem měli někteří menší problém dostat se na zápas, ale nakonec se ukázalo, že naši borci jsou dobře trénovaní, jen rychlá reakce jednoho nejmenovaného hráče zachránila tři spoluhráče od toho, aby se k zápasu vůbec dostavili. Dalším faktorem, který ovlivnil průběh utkání bylo to, že nám chyběl před zápasem jointový nápoj z trnek. Nástup obou týmů byl svižný, nejprve jsme pohrdli dvěma samostatnými úniky, které jsme neproměnily. Zákonitě musel přijít trest a nezůstalo u jedné obdržené branky. Soupeř nám dokázal z protiútoků během první třetiny dát tři branky. Naše defenzivní činnost nebyla ideální, navíc jsme nebyli před vlastní brankou tak důrazní. Špetku naděje vykřesal P.Fojtů, který po samostatné akci přes celé kluziště snížil na 1:3. Druhá třetina nepřinesla nic nového v průběhu utkání, zatímco jsme se snažili udělat něco s výsledkem, soupeř nám dával lekci z produktivity a navíšil své vedení už na 5:1. Po dobře sehrané přesilové hře jsme zásluhou J.Rittera snížili na 2:5. Ve třetí třetině jsme se zabydleli v hostujícím pásmu, ale chyběla nám závěrečná přihrávka. Až za stavu 2:7 zmírnil tento hrozivý výsledek Z.Michalec tvrdou střelou na 3:7. Na závěr zbývá jen pochválit AHC za dobrý taktický výkon. Opět vyvstala řada věcí, který by bylo dobré prodiskutovat Pod Borošínem a poučit se z nepovedéného výkonu. Dalším soupeřem bude aktuálně nejlepší celek VLLH celek Ice bears Slavičín. Datum a čas bude doplněn.